Dorseo

Twoja tajna broń w walce z bólem stawów i kręgosłupa

Łatwe stosowanie
Naturalny sposób
Dyskretna metoda

Gdy stawy i kręgosłup odmawiają posłuszeństwa…

Stawy i kręgosłup są bardzo istotnymi elementami ludzkiego ciała. To dzięki nim możemy się poruszać. Niestety, układ ruchu jest dość wrażliwy – łatwo ulega urazom, zwyrodnieniom i poważnym dolegliwościom.

Tylko ten, kto przeżył bóle kostno-stawowe, wie, o czym mowa. Bóle stawów lub kręgosłupa skutecznie uniemożliwiają funkcjonowanie. Wykluczają z ulubionych aktywności fizycznych, aż mogą doprowadzić do najgorszego: utraty samodzielności.

Każdy pragnie i zasługuje na sprawność fizyczną bez bólu, by móc być aktywnym i cieszyć się każdym dniem. Co robić, gdy ból zaczyna zatruwać życie? Gdzie szukać ratunku?

Jak pozbyć się bólu i odzyskać sprawność?

Szukając ulgi w bólu, najłatwiej jest przyjąć tabletkę przeciwbólową. Jeśli ból jest przewlekły, trzeba przyjmować ich z czasem coraz więcej. Istnieje prawdopodobieństwo, że organizm znieczuli się na działanie substancji w tabletkach, aż w końcu przestaną przynosić ulgę.

Poza tym, nikomu chyba nie trzeba przypominać, że długotrwałe zażywanie chemicznych tabletek może zrujnować układ trawienny. Kolejną opcją są maści, żele, okłady zazwyczaj, jednak przynoszą one niewielką ulgę.

Najlepszą drogą do pozbycia się bólu, naprawy stawów lub kręgosłupa oraz powrotu do pełnej sprawności są regularne zabiegi u fizjoterapeuty. Nie każdego jednak na to stać. Ciężko również trafić na dobrego specjalistę. Wiele osób skarży się, że zmarnowały w kolejkach do specjalistów dużo czasu, a oni i tak odprawili ich z kwitkiem albo bezradnie rozłożyli ręce.

Jeśli właśnie tak jest, dobrym rozwiązaniem dla Ciebie może okazać się metoda transdermalna. Polega ona na transporcie składników przez skórę, z pominięciem układu trawiennego. Ma ona postać specjalnych plastrów nasączonych mieszanką naturalnych ekstraktów, które słyną ze swoich właściwości wspierających walkę o sprawność stawów i kręgosłupa.

Jeśli cierpisz z powodu dolegliwości stawów i kręgosłupa, pewnie nie chcesz czekać miesiącami na ulgę. Pewnie nie chcesz też wydawać majątku na specjalistyczne zabiegi ani truć swojego organizmu chemią z tabletek. Pragniesz ulgi natychmiast, naturalnym sposobem.

A jeśli istnieje sprytniejszy sposób walki z bólem stawów i kręgosłupa?

Jeśli właśnie tak jest, dobrym rozwiązaniem dla Ciebie może okazać się metoda transdermalna. Polega ona na transporcie składników przez skórę, z pominięciem układu trawiennego. Ma ona postać specjalnych plastrów nasączonych mieszanką naturalnych ekstraktów, które słyną ze swoich właściwości wspierających walkę o sprawność stawów i kręgosłupa.

Jeśli cierpisz z powodu dolegliwości stawów i kręgosłupa, pewnie nie chcesz czekać miesiącami na ulgę. Pewnie nie chcesz też wydawać majątku na specjalistyczne zabiegi, ani truć swojego organizmu chemią z tabletek. Pragniesz ulgi natychmiast, naturalnym sposobem.

A jeśli istnieje sprytniejszy sposób walki z bólem stawów i kręgosłupa?

Kuracja powstała z myślą o kobietach i mężczyznach w każdym wieku, którzy skarżą się na dolegliwości bólowe stawów lub kręgosłupa związane z:

Dla kogo stworzone zostały plastry transdermalne Dorseo?

urazami

przeciążeniami

stanami zapalnymi

zwyrodnieniami

reumatyzmem

artretyzmem

Plastry transdermalne Dorseo dedykowane są głównie tym osobom, które nie chcą lub nie mogą przyjmować doustnych środków przeciwbólowych oraz regenerujących tkankę kostną i chrzęstną – ze względu na ryzyko podrażnień układu pokarmowego.

Gdy stawy i kręgosłup odmawiają posłuszeństwa…

30 sekund dziennie. Tylko tyle zajmie Ci codzienna troska o sprawność Twoich stawów i kręgosłupa oraz życie bez bólu.

Musisz tylko nakleić dyskretny plaster transdermalny Dorseo w miejscu, w którym odczuwasz ból i co 24 godziny wymieniać go na nowy. To wystarczy, by naturalne ekstrakty zawarte w plastrach mogły przez całą dobę wspierać Cię w drodze do odzyskania sprawności.

Stosowanie plastrów transdermalnych Dorseo jest bezpieczne i nie powoduje efektów ubocznych. Jedynymi przeciwwskazaniami do ich stosowania są uszkodzenia, poparzenia lub stany zapalne skóry. Nie zaleca się też stosowania kuracji kobietom w ciąży lub karmiącym piersią.

Wykorzystaj swoją szansę na życie bez bólu!

Też chcesz dołączyć do grona osób, które już powiedziały „żegnaj” bólowi, a teraz cieszą się życiem oddając ulubionym aktywnościom fizycznym? Nie zwlekaj! Podejmij walkę z bólem, by mieć szansę pokonać go raz na zawsze!

Dotrzymaj kroku swoim wnukom, dzieciom i aktywnym znajomym. To jest Twój czas!

Aby zamówić swoją kurację plastrami transdermalnymi Dorseo, wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. Specjalista oddzwoni do Ciebie, by dobrać pakiet kuracji odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom oraz uzgodnić adres wysyłki.

Nie zapomnij zapytać o indywidualny rabat na kurację!

-